Tradičná svadobná performance

Čo všetko je človek schopný urobiť pre projekt?!

Vec sa má takto: Salónik nemá peniaze. Sprievodkyňa Božena snažiac sa zachrániť situáciu rozhodla sa prijať ponuku Aktivistu a povedať PRISTÚPILI! Vydáva sa pre peniaze na projekt, 7.2., keďže je z hľadiska numerológie priaznivý dátum odpovedať na nezmyselné otázky!
Zúčastnite sa nášho performance alebo jednoducho prispejte v online crowdfundingovej zbierke tu: 

lp

Hrajú: Ľubo Burgr, Vlado Zboroň, Inge Hrubaničová, Zuzana Duchová, Zuzana Ivašková, Rasťo Procházka, Jano Šebík, Andrea Froncová, a ďalší

Registrovaní partneri akcie: A4 – priestor pre súčasnú kultúru  a divadlo SkRAT

14.00 Svadobná performance v Salóniku
Verejná nahrávka video upútavky.
Zmení sa niečo keď povieme 3x ÁNO? Aliancia za rodinu hovorí: “názoroví oponenti vytŕhajú slová pápeža Františka z kontextu, podporil naše snahy o ochranu rodiny na Slovensku.” Jakubisko v reklame hovorí: Luxusné značky sa ochraňujú a pritom sa neochraňuje tá značka, ktorá v podstate reprodukuje život,” a neskôr dodáva: Svoje áno dávam prirodzenej rodine – tej, aká ma vychovala.Skrátka nenachádzam slov, ale rodina je základ spoločnosti. A tak to bolo a tak to bude.” Viliam Kalman, spevák, Drišľak  “Rodina začína manželstvom muža a ženy. Sú odlišní a preto môžu vytvárať jednotu, jednotu lásky.” Juraj Králik, predseda eRko, Prídem a poviem 3xÁNO “To, čo my teraz urobíme, to naši nasledovníci budú mať.” Martin Babjak, operný spevák, Monika: “Referendum podporujem preto, aby novodobé ideológie poza náš chrbát nedeformovali naše deti, rodiny, aby neničili to, čo je zdravé a normálne.” Zo stanoviska presbyterstva Evanjelického cirkevného zboru Bratislava Staré mesto: “Názory a teórie samé o sebe nestačia a nedokážu zabezpečiť zdravý a plnohodnotný vývoj človeka, ako slobodnej autentickej bytosti. Celospoločensky prospešný vývoj rodiny môže účinne zabezpečiť a ochrániť len osobný príklad, ktorý začína i končí v rovine osobných vzťahov jej členov.”

Vytŕhajme si teda z kontextu, citujme, samplujme, posúvajme, oponujme a mixujme!!! Veď život obsahuje diverzitu!

18.00 Referendová párty v a4 – nultý priestor (YMCA, Karpatská)
Zároveň vás pozývame k svadobnému stolu. Príďte prediskutovať vaše koncepty tradičnej rodiny na afterparty. Pokiaľ sa dovtedy “manželia” nepohádajú, odpália aj Celebrity Slideshow a možno sa vám pošťastí chytiť aj kyticu! Veselicu obstará Pjoni so svojím DJ setom.
Vstupné: dobrovoľné výživné

Čo podporíte?

Financie použijeme na nevyhnutné náklady potrebné na organizáciu, propagáciu a realizáciu pôvodných kultúrnych podujatí a umeleckú tvorbu v prostredí Hlavnej stanice v Bratislave. Tento rok chystáme výstavy reagujúce na priestory prezidentského salónika, výber kultových či artových filmov, ktoré zaujímavým spôsobom pracujú s fenoménom železníc, výtvarné dielne pripravené špeciálne pre hlavnú stanicu, site specific intervencie, výstavu modelov a konceptov bratislavských staníc, príbehy a spomienky zo života železničiarov, sympózium, cestu vlakom a mnoho ďalšieho!

Náš svadobný wishlist

Kvety 30 EUR
Poháre 40 EUR
Hriankovač 50 EUR
Vysávač 60 EUR
Fotograf 70 EUR
Technik 80 EUR
DJ 90 EUR
Prenájom priestorov 100 EUR
Umenie 300 EUR
Kameraman 500 EUR
Cestovné 800 EUR
Prenájom techniky 1000 EUR
Tlač pozvánok a plagátov 1200 EUR
Psychologická poradňa (100h /30EUR) 1300 EUR
Rozvodový právnik 1500 EUR
Catering 2000 EUR
Cool umenie 3000 EUR
Najlepší svadobný dar sú peniaze (koľko dáte)
Alebo nám Adoptuj včelu: http://www.adoptujsivcelu.sk/

Kde podporíte? Tu!

Bez názvu1

Vezmeš? from Salónik

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s